Kontakt logotyp

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 502 069 930

PrzeprowadzkiPuckWejherowo

Przeprowadzki

    Przeprowadzka do nowego miejsca zawsze wiąże się z koniecznością organizacji odpowiedniego transportu do przewozu posiadanych rzeczy. Nasza firma świadczy usługi z tego zakresu gwarantując swoim klientom indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz profesjonalny przebieg całego procesu.
    Korzystamy z  pojazdów BUS (blaszak) Citroen Jumper, dzięki czemu przeprowadzki przebiegają szybko, terminowo i bez większych problemów logistycznych. Zajmujemy się również usługami transportowymi: przewozem ze sklepów (OBI, IKEA, Castorama) mebli, sprzętów RTV i AGD (pralek, lodówek) czy materiałów budowlanych.

    Przeprowadzka Puck, Wejherowo, Gdynia i okolice - Profesjonalnie!

    Oferujemy przeprowadzki w Pucku, Wejherowie, Gdyni oraz na terenie okolicznych miejscowości: zarówno całych mieszkań, jak i pomieszczeń firmowych i biur. Zapewniamy fachowe doradztwo związane z prawidłowym pakowaniem i zabezpieczaniem paczek, pomoc w ich załadowaniu i wyładowaniu oraz profesjonalny i bezpieczny dowóz na miejsce.

Z nami każda przeprowadzka będzie jedynie czystą formalnością, pozbawioną stresu i niepewności związanej z troską o los Państwa rzeczy. oGaleria Zdjęć oJak Dojechać

TSB Piotr Ochtera
84-100 Smolno
ul. Słoneczna 4
NIP: 958-125-87-61
REGON: 363038547

© Prawa autorskie TSB Ochtera.

GIF26

Nasi Partnerzy