Kontakt logotyp

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 502 069 930

Stolarstwo

Interesują Cię nowoczesne meble kuchenne na zamówienie? Odkryj naszą wspaniałą ofertę! Dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektowana przez nas przestrzeń wyróżniała się niepowtarzalną aranżacją oraz maksymalną funkcjonalnością. Jako producent mebli kuchennych dbamy o ich najlepszą jakość wykonania oraz wysoką praktycznością. Najwyższa klasa użytych materiałów oraz atrakcyjne ceny z pewnością usatysfakcjonują każdego klienta.

kuchenne

Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości! Jest to możliwe dzięki umieszczeniu galerii zdjęć na naszej stronie internetowej. Pozwala to Państwu na zapoznanie się z możliwościami stworzenia wymarzonej kuchni na wymiar. Oferowane przez nas rozwiązania to pewność zadowolenia wszystkich, nawet najbardziej wymagających odbiorców. Atrakcyjny design, precyzyjnie dopracowane detale, tanie i funkcjonalne rozwiązania - to tylko niektóre z atutów naszych projektów. Skorzystaj z naszej oferty, a poznasz wszystkie korzyści!

Zapewniamy najlepsze rozwiązania w postaci nowoczesnych kuchni. Jest to pojęcie, które rozumiemy szerzej niż tylko styl dekoracyjny. Jako producent mebli dbamy, aby nasze konstrukcje były funkcjonalne, praktyczne i zapewniały komfort użytkowania. Mamy na uwadze także wytrzymałość zabudowy. Wykorzystujemy innowacyjne materiały. Troszczymy się o estetyczny wygląd, przykładając uwagę do szczegółów.

garderoby azienkowe oGaleria Zdjęć oJak Dojechać

TSB Piotr Ochtera
84-100 Smolno
ul. Słoneczna 4
NIP: 958-125-87-61
REGON: 363038547

© Prawa autorskie TSB Ochtera.

GIF26

Nasi Partnerzy